Menü

Kullanım Alanları

Parti, Davet ve Organizasyonlar

Parti, Davet ve Organizasyonlar çok sayıda insanın bir araya geldiği bizlerin en mutlu ve enerjik olduğu anlardır. Bolca eğlendiğimiz; yemekler, tatlılar yediğimiz doğum günü partileri vb. davetler ve organizasyonlar kimi zaman bu etkinlikleri düzenleyenler için büyük bir yük oluşturabilmektedir.

Ürünlerimiz bu yükü sizlerin üstünden atmak ve size yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Son kalite ve geri dönüştürülebilir olan ürünlerimiz sizin sağlığınızı korur.

Parti, Davet ve Organizasyonlar
Cafe & Pastaneler

Cafe & Pastaneler

Ürünlerimiz Cafe ve Pastanelerinizde yemek, tatlı ve atıştırmalık servis ederken işinizi kolaylaştırır. Pratik şekilde servis yapacağınız sıcak veya soğuk ürünleri tek kullanımlık plastik tabaklarımızla servis ederek bulaşık yükünden de kurtulabilirisİniz. Özellikle soğuk olarak servis edilen yemek, tatlı ve atıştırmalıkları önceden plastik tabaklara koyarak servis hızınızı da artırabilirsiniz.

Tek kullanımlık olan ürünlerimiz aynı zamanda geri dönüştürülebilirdir. Ürünlerimizi kullandıktan sonra geri dönüşüm kutusuna atarak dünyamıza iyilik yapabilirsiniz.

Özel Günler

İnsanlığın bütün medeniyetlerinde Özel Günler vardır. Bu günler herkes için farklı ve özel anlamları içerir. Hamursuz bayramı, Şükran günleri, Ramazan ve Kurban Bayramları gibi özel günler ülkemizde de kutlanan hepimizin bildiği günlerdir. Bu günlerde sevdiklerimizle hoşça vakit geçirdiğimiz zamanlardır. Bu hoş vakitlerinizi yemek ve atıştırmalıklarla zenginleştirmek istediğinizde ise en büyük yardımcınız aktan plastik ürünleridir.

Tek kullanımlık ve geri dönüştürülebilir olan ürünlerimiz sağlığınıza ve çevreye dosttur.

Özel Günler
Piknik ve Açık Hava Alanları

Piknik ve Açık Hava Alanları

Salgın döneminde önemini daha da iyi anladığımız Piknik ve Açık Hava etkinlikleri bizim için çok değerlidir. Ailemiz, arkadaşlarımız, sevdiklerimizle yaptığımız pikniklerde ve diğer açık hava etkinlilerinde bir şeyler atıştırmak ve bu etkinlikleri daha keyifli kılmak isteriz.

Bu mutlu etkinliklerinizi lezzetli yemek ve atıştırmalıklarınızla güzelleştirken aktan plastik ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Tek kullanımlık ürünlerimizi kullanımdan sonra geri dönüşüme atarak hem sevdiklerinizi ve kendinizi hem de çevremizi koruyabilirsiniz.

Ev & Ofis

Ofislerde günün yorgunluğu ve stresi ile boğuşurken bir kahve, atıştırma molası vermek herkese iyi gelir. Kimi zaman bu tarz molalar sizi daha da motive eder ve işinizi daha hızlı bitirirsiniz. Salgın dönemindeki değişimle birlikte artık adeta birer ofise dönüşen evlerimizde de sık sık atıştırmalıklar ve yemekler için bulaşık çıkartmaktayız. Ofiste veya evde yemek yedikten sonraki bulaşıklarla uğraşmamak için ve hızlıca günlük işlerinize dönmek için tek kullanımlık ürünlerimiz birebir.

Geri dönüştürülebilir olan ürünlerimizi geri dönüşüm kutularına atarak dünyamıza iyilikte de bulunabilirsiniz.

Ev & Ofis